این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
دکتر اصغر عالم تبریز
ریاست کنفرانس


Assoc. Prof. Dr. N. RAMU - Annamalai University,  India
دبیر علمی کنفرانس


Assistant Prof. Dr. Ahmad Jansiz - Turkey 
 


 
  دومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم


   

«دانشگاه فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا، شهرداری منطقه 1 رشت، شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان و شرکت پیشگامان پژوهش های نوین» پس از برگزاری موفقیت آمیز «اولین کنفرانس بین المللی حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار» ، «اولین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم»، «کنفرانس بین المللی کسب و کار: فرصت ها و چالش ها» و «دومین کنفرانس بین المللی حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار» قصد دارند با مشارکت و حمایت دانشگاه ها، سازمانها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، «دومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم» را نیز در تاریخ 29 آذر 1395 در شهر رشت برگزار نمایند. در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتيد، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد جهت ارسال جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود به وب سایت زیر مراجعه فرمایند: 

• ...
  معرفی همایش

برگزاری نشست ها و همایش های دانش محور، ضمن ایجاد بستری جهت اطلاع پژوهشگران و نخبگان از جدیدترین یافته های علمی سبب اغنای روحیه جستجوگری، اعتلای فرهنگ پژوهش، شناسایی معضلات و تنگناها و ارائه راه حل به منظور رفع آنها می شود که این امر در نهایت منجر به برنامه ریزی های بهتر برای توسعه علمی کشورمان خواهد گردید. جهت دستیابی به اهداف مذکور، «دانشگاه فنی و حرفه ای میرزاکوچک صومعه سرا، شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان و شرکت پیشگامان پژوهش های نوین» پس از برگزاری موفقیت آمیز «اولین کنفرانس حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار» و «اولین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت در هزاره سوم» در نظر دارند با مشارکت و حمایت دانشگاه ها، سازمان ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، «کنفرانس بین المللی کسب و کار: فرصت ها و چالش ها» را در تاریخ 16 خرداد 1395 در شهر رشت برگزار نمایند. در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتيد، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند. 

اطلاعیه 7 - ارسال گواهینامه های کنفرانس از روز 29 خرداد
گواهینامه های کنفرانس از روز 29 خرداد ارسال می شوند.
1395/03/18 ادامه مطلب


اطلاعیه 6 - نمایه شدن کنفرانس در سیویلیکا
با توجه به توافق و عقد قرارداد با پایگاه CIVILICA، تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.
1395/02/18 ادامه مطلب


اطلاعیه 5 - حامیان کنفرانس
دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، دلنشگاه بوعلی سینا، دانشگاه فنی و حرفه ای، دانشکده فنی ولی عصر (عج)، کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی دیجیتال دانشگاه امام رضا (ع)، جمعیت علمی توسعه ایران، نشریه مدیریت کیفیت فراگیر، انجمن آینده نگری ایران و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به جمع حامیان کنفرانس پیوستند.
1395/02/17 ادامه مطلب


اطلاعیه 4 - تخفیف به ازای ارسال بیش از یک مقاله
با تصمیم کمیته اجرایی کنفرانس، نویسندگانی (صاحبان پنل) که بیش از یک مقاله آنها مورد پذیرش قرار گیرد و نوع پذیرش آنها یکسان باشد، برای مقالات بعدی خود، مشمول تخفیف خواهند شد. لازم به ذکر است که این تخفیف، شامل افرادی می شود که فقط از پنل خود، بیش از یک مقاله ارسال کنند.
1395/02/15 ادامه مطلب


اطلاعیه 3 - مکان برگزاری کنفرانس
آدرس مکان برگزاری کنفرانس: رشت - میدان شهرداری - ابتدای خیابان سعدی - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر رشت - مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء - سالن رحمدل
1395/01/03 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 - انواع روش های ارائه مقاله در کنفرانس
در کنفرانس بین المللی کسب و کار، مقالات به صورت پژوهشی، مروری، مطالعات موردی، ارائه تجارب و طرح های تحقیقاتی قابل ارسال بوده و در نهایت به دو شکل سخنرانی و پوستر پذیرفته و ارائه خواهند شد. برای مشاهده جزییات بیشتر، ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.
1395/01/03 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
از پژوهشگران عزیز خواهشمند است پیش از تهیه و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/01/02 ادامه مطلب


  محورهای همایش

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر، بر روی هر محور کلیک نمایید

تا همایش
تاریخ های مهم

دبیرخانه کنفرانس


جمعه 01 بهمن ماه 1395

برگزارکنندگان
حامیان علمی
حامیان رسانه ای